Merhaba değerli Rotametin2 Oyuncuları,
Rotametin2 1-105 Yapısı İle Hızlı Bir Başlangıç Yapıyor
Sunucumuz 16 ŞUBAT PAZAR günü 21:00'da açılacak, bizlerde yeni sunucumuz hakkında sizlere kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

Öncelikle Neden Rotametin2 ? Onu Cevaplayalım !

Kendi Sunucularına Sahip Ve Usta Altyapı Kadrosu İle Bugüne kadar Oynadığınız Bütün Oyunları Unutturmaya Geldik ! Rotametin2 Tamamen Kedine Has Yapısı İle 16 Şubat Pazar 21:00 İtibari İle Gönüllerde Taht Kurmaya Geliyor !
Bugsuz Ve Doyasıya Oyun Keyfi Sunan Rotametin2 Daha Önceki Hiçbir Sunucuya Benzemeyerek Sizlere Oyun İçi İlgi Ve alakamız İle Yeni Bir Algı İle 16 Şubatata Geliyor !
Her AY belirlenen [KRAL] Lonca & [KRAL] Oyuncusuna Para Ve Hediye Dağıtıyor .
Rotametin2'nin 1.Yılının Kazananı Sen Olmak İstiyorsan Geç kalma Kayıtlar ! 13 Şubat Perşembe Günü 12:00 Da Açılıyor .

Bildiğiniz Üzere Bir Çok sunucu Ve oyun başlangıcında Ve Oyun İçinde Kasmalar Ve Sorunlar Yaşanıyor Bu Sorunları Ortadan Kaldırmak İçin İşinin Ehli İnsanlar İle Çalışıyor Ve Siz Değerli Oyuncularımıza Kazandırmaya Devam Ediyoruz .


Garanti Veriyoruz Her Sistemde Donmadan Ve kasmdan Bir Oyun Keyfi İle Gezilebilir Üst Statülerle Oyunu Daha Fresh Ve Daha Refah Bir Ortam Haline Getiriyoruz Buda siz değerli Oyuncularımız GEREKLİ yerlerde Yapması Gereken Ticaret İse Ticaret Özellikleri Gerekse WS İle Daha Açık bir Dünya Oyunu Haline Getiriyoruz

1. 1.Yılımız İle Sizlerle Birlikte Yep yni Deneyimler Yaşayarak Daha Kaliteli Bir oyun Piyasası Oluşturmaya Devam Edeceğiz


Oyun piyasasını ciddi anlamda etkileyeceğini düşündüğümüz sandık sistemine geçiş yaptık. Bu Sayede Ticarete Konulamayan İtemlerinizi Sandıklarda Saklayabilir Ve Ticaretinizi 1 yıl sonrada Yapabilirsiniz !


Oyun piyasasını çok ciddi etkileyen durumlardan bir tanesi de Yayıncılarımız Yayın Yapmak İsteyen Oyuncu Ve yayıncılarımıza Destek Olarak Belirli Kurallaral Piyasaya Dışardan Müdahele Edilmesini Engelliyoruz

Rotametin2 Nesne Marketi Oyunu Ciddi Derecede Tehdit Edecek Herhangi bir etmen kalmaması için beyin fırtınası yaparak tüm önlemleri almış ve bu sayede tüm oyuncuları Eşitlemeye Çalışmış Bulunmaktayız !

Her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen piyasaya ayak uydurabilmek için siz değerli oyuncularımızın en çok kullandığı ve istediği sistemleri (Hzılı Bk Ruhtaşı Okuma - Hızlı Işınlanma - Evlilik - 90-105 Level Map - Boss Sıralaması - Efsun Botu) Bu sayede siz oyuncularımız daha az işlem yaparak daha hızlı sonuç alacaksınız.

Rotametin2 Tüm boslarını zaman Ve item yönünden dengeleyerek Sizlere Para Harcamaya Mecbur Bırakmadan Bazı Bossları Daha Özel Hale Geitrerek Sizlere Daha İyi bir Ortam Hazırlandı !

Hepimizin bildiği üzere tüm oyunlar üzerinde Beran Setaou boss'unun çok büyük bir önemi var. Oyun üzerinde neredeyse tek Ejderha Pulu ve Pençesi oradan elde ediliyor diyebiliriz. Ejder sistemimiz şuana kadar kapmalı olduğu için ekstra yazılım kullananlar veya bu işin ustası olanlardan dolayı sıradan bir oyuncunun Beran setaou'ya girebilme ihtimali neredeyse yok. Ejderi kapan kişiler hep aynı kişiler olduğu için bu insanlar çoğunlukla yabancı sitelerde oyunumuzun eşyalarını ve paralarını satıyor bu sebeple tüm pul , pençe piyasasını kendileri belirliyor (tek amaçları daha çok para kazanabilmek) bu yüzden diğer tüm oyuncularımız zorlanıyor ve sıkıntı çekiyor. Bizlerde bunu engellemek adına Beran Setaou boss'unu diğer tüm zindanlar gibi soğuma süreli yaptık ve her oyuncu istediği zaman girebilecek.


Nemerenin gözetleme kulesinde ise durum çok daha farklı genel olarak düşen eşyalar çok değerli fakat kuleye çıkabilmeniz için grubunuzda kesinlikle bir şaman ve ninjaya ihtiyaç duyuyordunuz bu yüzden kazandığınız eşyaların kişi başına düşen değeri pek kalmıyordu yeni sunucumuzda bu zorunluluğu kaldırdık ve Nemerenin gözetleme kulesine çıkarken grubunuzda şaman ve ninja olmasına gerek kalmadan zindanı tamamlayabileceksiniz.

KOSTÜM VE BAŞLIKLARSevgili oyuncularımız,

Biz Rotametin2 ekibi olarak değerli oyuncularımıza güzel ve güçlü başlangıç eşyaları hediye ediyoruz lakin süreleri 1 gün olduğu için, süreleri bittiğinde sizin damagenizde ciddi anlamda bir düşüş yaşanıyor.

Ama Merak etemyin Oyunun İçerisinde Kendinizi Geliştirp Farm Yapıldığı Sürece Kazanılan İtemler Sayesinde Kendi Gücünüzü Toparlayabilir Ve Damage Yükseltebilirsiniz


Peki Bunu Nasıl Yapabilirim ?
Rotametin2 Kendine Has Yapısı İle Oyuncularını Nesne Markete Bağlı Kalmadan Doyasıya VE ömürlük Bir Eğlence Vaad Ediyor ! Nesne Markette Olan Herşeyi Oyunun İçinde Uğraşarak'Ta Elde Edebileceksiniz !


Nasıl Yapabilirm ?
Piyasayı Düşünerek Elinizdeki İtemleriniz Daha Korunaklı Ve oyun içi Ticaret Zevki ve anlayşından Dolayı Bazı Eşya Ve ürünlerimiz Tabiki Nesne Markete Özel Olacaktır ! Nemere Ve RAZADÖR BeranSetaou Azrail Yaparak NAKİT kullanmadan'da Bazı Eşyaları ELde Edebileceksiniz


Oyunumuzu Daha Kaliteli Ve Daha Oynanabilir Olması İçin

Kızıl Ormandan Çöle Sürgün Mağrasından Örümcek Zindanına Kadar Heryerde Biyolog Görevlerini Yapabilecekler.

Sıfırlanabilir Biyolog Görvelerinin Yaşlı Kadından Yapıldığını Unutmayalım !


Siz Değerli Oyuncularımız İçin

Bk Takas Npc Si ile 7/24 Gerekmez 10 Bk Karakterinize Uygun1 Bk ile Değişecektir !

Tabiki Yine Piyasayı etkilemeyecek Şekilde Olması İÇin Gerekli Tüm Önlemler Alınmıştır !


Oyun içerisinde F9 Tuşuna Basarak Oyun İçndeki Boss Kesenleri Takip Edebilirsiniz.

En Zevkli Anlarınızı Herkes Görsün Ve Kral Siz Olun

Size Sadece Kesmek İstediğiniz Boss Zamanlayıcı Kurmak Kalıyor


Oyun içerisinde Sabit Olmayan Efsun Değerleri Sayesinde Ticaret Daha Can Alıcı Olması Sağlanıyor Size İse Sadece Doğru Efsunları Bilmek Kalıyor


Oyun İçersinde Envanteriniz Dolmasından Şikayetçi İseniz Rotametin2 Tamda Bu sorunu Çözmek Üzere K envanterini Oyuna Dahil Ederek Bk +Basma Ve Taşları Bu envanterde Toplayarak Kalabalık Ve Karşık ENvanter Görünümden Sizleri Kurtarıyor


Oyun İçi Market NPC'si


Rotametin2 Kendine Has Özellikleri İle Ws Keyfinizi Bölmeden Karakter Atmadan Skillerinizin Sürekli Devamlılığını Sağlıyor

Son Ticaret Geçmişnizi F8'e Basarak Görüntüleyebilirsiniz.


Bugsuz Bir Şekilde Oyunun Her Ücrasından Erişilebilir Uzaktan Npc

Etkinlik Adı Etkinlik Günü Başlama Saati Bitiş Saati
+%50 Tecrübe Kazanımı Etkinliği Pazartesi 12:00 14:00
Ayışığı Define Sandığı Salı 21:00 22:00
Bulmaca Kutusu Çarşamba 12:00 14:00
Balıkçılık Etkinliği Perşembe 12:00 14:00
Futbol Topu Perşembe 21:00 22:00
Balıkçılık Etkinliği Cuma 22:00 23:59
+%50 Tecrübe Kazanımı Etkinliği Cumartesi 12:00 14:00
Yağmacı Sandığı Cumartesi 21:00 22:00
Hazine Sandığı Pazar 21:00 22:00